Kocaelispor’da takım kaptanı Yusuf Abdioğlu, Giresunspor galibiyetini değerlendirdi ve “Üçüncü olmak bizim elimizde” dedi. Gündemin nabzını tutan programlar ve canlı yayınlar için YouTube kanalımızı izlemeyi, abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın!
![Yusuf Abdioğlu: Üçüncü olmak bizim elimizde 15 Nisan 2024 | Nokta TV](https://i0.wp.com/kocaelispor.tv.tr/wp-content/uploads/2024/04/vXrLN7m_OFc.jpg?fit=1170%2C658&ssl=1)
Kocaelispor’da takım kaptanı Yusuf Abdioğlu, Giresunspor galibiyetini değerlendirdi ve “Üçüncü olmak bizim elimizde” dedi. Gündemin nabzını tutan programlar ve canlı yayınlar için YouTube kanalımızı izlemeyi, abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın!
Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.