Kocaelispor Takım Kaptanı Yusuf Abdioğlu, Göztepe maçının ardından yaptığı konuşmada “Rakip taraftar bize “Biraz bekleyin” dedi, biz de gereğini yaptık. Şimdi evlerine gidebilirler” dedi.
![Yusuf Abdioğlu: Rakip taraftar bize “Biraz bekleyin” dedi, biz de gereğini yaptık 4 Nisan 2024 | Nokta TV](https://i0.wp.com/kocaelispor.tv.tr/wp-content/uploads/2024/04/SPcVKKD29so.jpg?fit=1170%2C658&ssl=1)
Kocaelispor Takım Kaptanı Yusuf Abdioğlu, Göztepe maçının ardından yaptığı konuşmada “Rakip taraftar bize “Biraz bekleyin” dedi, biz de gereğini yaptık. Şimdi evlerine gidebilirler” dedi.
Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.