KOCAELİSPOR KULÜBÜ BAŞKANI RECEP DURUL DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA TÜM KOCAELİSPOR TARAFTARINI VE HALKINI GÖZTEPE MAÇINA DAVET ETTİ. BASIN SÖZCÜSÜ TUNCAY ARICAN DA DURUL’UN BAŞKANLIĞI ÇOK ŞEKİLDE GÖTÜRDÜĞÜNÜ DİLE GETİRDİ.
![RECEP DURUL’DAN GÖZTEPE MAÇINA ÇAĞRI 2 Nisan 2024 | Nokta TV](https://i0.wp.com/kocaelispor.tv.tr/wp-content/uploads/2024/04/mGg490dAegA.jpg?fit=1170%2C658&ssl=1)
KOCAELİSPOR KULÜBÜ BAŞKANI RECEP DURUL DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA TÜM KOCAELİSPOR TARAFTARINI VE HALKINI GÖZTEPE MAÇINA DAVET ETTİ. BASIN SÖZCÜSÜ TUNCAY ARICAN DA DURUL’UN BAŞKANLIĞI ÇOK ŞEKİLDE GÖTÜRDÜĞÜNÜ DİLE GETİRDİ.
Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.