Kocaelispor Teknik Direktörü Mustafa Gürsel, Gençlerbirliği maçının ardından düzenlenen basın toplantısında “Oyunda gelişme var ama topu da çizgiden geçirmemiz lazım” dedi.
![Mustafa Gürsel: Oyunda gelişme var ama topu da çizgiden geçirmemiz lazım 18 Mart 2024 | Nokta TV](https://i0.wp.com/kocaelispor.tv.tr/wp-content/uploads/2024/03/zd8Y18J46Ts.jpg?fit=1170%2C658&ssl=1)
Kocaelispor Teknik Direktörü Mustafa Gürsel, Gençlerbirliği maçının ardından düzenlenen basın toplantısında “Oyunda gelişme var ama topu da çizgiden geçirmemiz lazım” dedi.
Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.