Kocaelispor Teknik Direktörü Mustafa Gürsel, Gençlerbirliği karşılaşmasının ardından, “Topla yüzde 70 biz oynadık ama o oranda pozisyona giremedik. Oyuna hükmediyorken gol gelmeyince takım gerildi” dedi.
![Mustafa Gürsel: Oyuna hükmediyorken gol gelmeyince… 16 Mart 2024 | Ajansspor](https://i0.wp.com/kocaelispor.tv.tr/wp-content/uploads/2024/03/Ycx5VZJZa-4.jpg?fit=1170%2C658&ssl=1)
Kocaelispor Teknik Direktörü Mustafa Gürsel, Gençlerbirliği karşılaşmasının ardından, “Topla yüzde 70 biz oynadık ama o oranda pozisyona giremedik. Oyuna hükmediyorken gol gelmeyince takım gerildi” dedi.
Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.