Kocaelispor Başkanı Recep Durul yeni tesis ve sezonla ilgili konuştu 28 Haziran | Özgür Kocaeli

Kocaelispor Başkanı Recep Durul yeni tesis ve sezonla ilgili konuştu 28 Haziran | Özgür Kocaeli

Kocaelispor Başkanı Recep Durul yeni tesis ve sezonla ilgili konuştu 28 Haziran | Özgür Kocaeli

Kocaelispor: Tek Hedefimiz Şampiyonluk!

Kocaelispor’un Şampiyonluk Hedefi

Kocaelispor olarak başka bir hedefimiz olamaz; tek hedefimiz şampiyon olmak. Geçmiş dönemlerden bugüne kadar iyi ve kötü birçok mücadele verdik, ancak şampiyonluk kısmet olmadı. Son 4 yıldır, Kocaelispor olarak önemli bir çıkış gösterdik. 2020 yılından bu yana, ikinci ligden birinci lige yükseldik ve bu süreçte bazı düşüşler yaşasak da tekrar toparlandık. Bu yıl, hedefimize ulaşarak bu süreci başarıyla sonuçlandırmak istiyoruz.

Teknik Kadro ve Yönetim Desteği

Bu seneki yapılanmamız, hocamızın tekrar takımın başına geçmesi ve Büyükşehir Belediye Başkanımızın tam desteği ile şampiyonluk hedefimize odaklanmış durumda. Şehir olarak artık şampiyonluk bekliyoruz. Bu doğrultuda, yönetici arkadaşlarımızla birlikte transfer komitesinin titiz çalışmaları sayesinde kadromuza en iyi oyuncuları transfer etmeye çalışıyoruz. Geçmiş dönemlerdeki kontrolsüz transferler artık yapılmıyor ve tüm yönetici arkadaşlarımız bu konuda hassasiyet gösteriyor.

Tesisler ve Altyapı Çalışmaları

Tesislerle ilgili ve idari yapıyla alakalı kısa vadede büyük tesisler inşa etmek mümkün değil, ancak orta ve uzun vadede bu hedefimizi gerçekleştireceğiz. İlimtepe’de bulunan arazimizin hayata geçirilmesi için Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Körfez Belediye Başkanımız ile görüştük. Bu arazi, tarım arazisi olarak geçiyor ve yapısal bir dönüşüm için Tarım Bakanlığı’ndan görüş bekliyoruz. Görüş olumlu çıktığında, fiziki yatırımları gündeme alabiliriz, ancak bu süreç uzun vadede gerçekleşecektir.

Mevcut Tesislerin İyileştirilmesi

Mevcut tesislerimizle ilgili de çeşitli çalışmalarımız olacak. Stadyumun antrenman sahasının yanına bir saha daha yapmayı planlıyoruz ve bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanımız ile görüşeceğiz. Barınma konusunda da yetersizlik yaşanıyor; hocamız bizden 78 oda daha talep etti. Bu ihtiyacı karşılamak için 10 odalı prefabrik bir yapı inşa etmeyi düşünüyoruz. Mevcut yapıyı rehabilite ederek daha kullanılır hale getirebiliriz ve kısa vadede bu düzenlemeleri yapmayı planlıyoruz.

Kocaelispor olarak, bu sezon ve önümüzdeki sezon için büyük hedeflerimiz var. Taraftarlarımızın desteğiyle, hep birlikte bu hedeflere ulaşacağımıza inanıyoruz. Şampiyonluk yolunda bizden ayrılmayın ve Kocaelispor TV’yi takip etmeye devam edin!

#tff1 Adanaspor #Altay #Bandırmaspor #Boluspor #çorumfk #Erzurumspor FK #Gençlerbirliği #Giresunspor #Keçiörengücüspor #Kocaelispor #Manisa FK #Sakaryaspor #Şanlurfaspor #Tuzlaspor #Ümraniyespor #Pendikspor #İstanbulspor #F. Karagümrükspor #Ankaragücü #Amedspor #Esenler Erokspor #Yeni Malatyaspor

Hostinger
Vodafone’a gel

KocaelisporTVtr sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

Ana Menü
Paylaş
Verified by MonsterInsights
KotaTV Mobil Beta 240306

BEDAVA
İNCELE